Prodloužení - Tarify

Balíček GO

tento balíček je určen pro Uživatele i pro Prodávající, ale pouze v případě, že osoba, která se registruje, je podnikatel, a to právnická osoba či fyzická osoba podnikající starší 18 let.


Pronájem se řídí následujícími podmínkami.

Souhlasím se zpracování osobních údajů společností Comgate

0 Kč/měs.

Balíček SMART

Tento balíček je určen pouze pro Prodávající. Balíček obsahuje vlastní profil, který je na Portálu veřejně dostupný pro všechny registrované i neregistrované Uživatele či Prodávající. Prodávající může v rámci tohoto balíčku vkládat bez dalšího poplatku neomezený počet poptávek a nabídek a také tyto poptávky a nabídky může využít Službu TOP, další využití služby TOP je zpoplatněno. V rámci balíčku může Prodávájící v jednom kalendářním měsíci využít bezplatně v 5 případech službu TOP. Prodávající si může dále v rámci tohoto balíčku nahrát své vlastní logo na profil a tím se tak i u běžných poptávek a nabídek (Express služeb, apod.) prezentovat. Prodávající má v tomto balíčku také svou unikátní sub doménu na Portálu. V tomto balíčku je také bez dalšího poplatku pro Prodávajícího zahrnuta služba Prověření Opičákem a zobrazení Prodávajícího v Seznamu firem.


Pronájem se řídí následujícími podmínkami.

Souhlasím se zpracování osobních údajů společností Comgate

0 Kč/měs.

Balíček ULTIMATE

Tento balíček je určen pouze pro Prodávající. Balíček obsahuje vlastní profil, který je na Portálu veřejně dostupný pro všechny registrované i neregistrované Uživatele či Prodávající. Balíček dále obsahuje možnost nahrát si své vlastní logo na profil a tím se tak i u běžných poptávek a nabídek (Express služeb, apod.) prezentovat. Prodávající si v rámci tohoto balíčku může vybrat pozadí profilu z knihovny fotografií obsažené na Portálu. V rámci tohoto balíčku může Prodávající bez dalších poplatků využívat neomezeně Službu TOP (např. na produkty, poptávky a nabídky, Express služby, apod.). Prodávající je zobrazován v Seznamu firem, může vkládat neomezený počet poptávek a nabídek bez dalšího poplatku, může vkládat neomezený počet Express služeb a pro tyto služby využít Službu TOP, taktéž bez dalšího poplatku. V rámci balíčku může Prodávájící v jednom kalendářním měsíci využít bezplatně v 10 případech službu TOP, další využití služby TOP je zpoplatněno. Prodávající v rámci tohoto balíčku také získá bez dalšího poplatku službu Prověření opičákem a Prověření pojišťovnou. Prodávající jednou za kalendářní měsíc obdrží e-mail s rekapitulací cen na trhu a grafy (statistiky toho, jak se jednotlivým komoditám jako je stretch fólie, LDPE, granulát, apod. daří na trhu). Tento balíček obsahuje také E-shop a v něm neomezený počet produktů. V rámci tohoto balíčku má Prodávající neomezené možnosti pro výběr a specifikaci druhů plateb a druhů dopravy. Prodávající má v tomto balíčku také svou unikátní sub doménu na Portálu.


Pronájem se řídí následujícími podmínkami.

Souhlasím se zpracování osobních údajů společností Comgate

0 Kč/měs.